Koyun Altlığı Üreticisi – Erdinç Plastik Hayvan Altlığı

Kümes Hayvanları Altlığı

kümes hayvaları altlığı

 Ortopedik yapıda oluşur ve rahat pozisyon sağlaması dolayısıyla hayvana rahat ve kullanışlı bir ortam sağlar. Hayvanın yatış ve kalkışlarında ayakları kaymadığı için herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermez. Kümes hayvanları altlığı rahatsızlık vermez onların konforu sağlar. Küçükbaş hayvanlar, keçi, koyun, köpek, kedi gibi tüm hayvanların atıklarında kullanımda son derece uygundur. Doğal yaşam alanları olan bölgelerde daha çok kullanım sağlar.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Kümes Hayvanları Altlığı Üretim Şartları

Kümes hayvanları altlığı üretimleri olarak tüm hayvan altlıkları gibi hayvanların kilolarının hesaplanması ve bu kiloyu taşıma kapasitesine göre üretilmektedir. Bunların üretilmesinde kullanılan maddeler kauçuk ve daha sağlam maddelerden oluşmaktadır. Çeşitli kalite ve ebatta üretilebilen bu koyun altlıkları aslında uygulamak istediğiniz zemine göre de değişiklik göstermektedir.

En iyi ve en güzel koyun altlıkların uygulanması için öncelikle zeminin düzenlenmesi ve buna göre ayarların yapılması gerekmektedir. Altlık olarak kullanılan sap, saman ve diğer şeyler zaman içinde hayvana sıkıntı yaratmaktadır. Izgaralı sistem ise ahşap yapımdan daha sağlıklı ve bakteri üretmeyecek için özel fırça ve özel ekipmanlarla temizlenmesi çok kolay olmaktadır. Kalite ve standartları üretim yapılan yerlere göre değişim gösterse de binlerce ürün arasında en sağlıklı olanını tercih etmelisiniz.

Ebatları ve kullanım alanlarına uygun olan ve sizin ihtiyacınıza cevap veren ürünler olmalıdır! Ürünün sağlıklı olması ve bakteri oluşumuna karşı özel yapıda olması hayvan sağlığını korumaktadır. Standart ölçülerde üretilen ve binlerce ağıl ve ahırda kullanılan ürünler daha dazla verim kazandırmaktadır. Ülkemizde gelişen ve çok kaliteli üretim yapan hayvan altlığı sektörü bu alanda üreticiye büyük destek sunmaktadır. Koyun ve hayvan sağlığı için önemli bir destek vermektedir.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı