Koyun Altlığı Üreticisi – Erdinç Plastik Hayvan Altlığı

koyun altlığı

 Hayvan ağırlığı oranında yük taşıma kapasitesine sahip 5 santimetre yüksekliğinde olan koyun altlıkları ve hayvan altlıkları kullanımları çok kolay ve hijyeniktir. Hayvanların betondan, ıslak zeminden ve çeşitli bulaşıcı hastalıklardan koruyan ve hayvanların sağlıklarını bozacak birçok mikrobik olaydan uzak tutmaya yarayan koyun altlığı  hayvanların daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını sağlamaktadır.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Koyun Altlığı

Gelişen Teknoloji sayesinde artık koyunlarımız, keçilerimiz buzağılarımız, hayvanlarımız ve evcil hayvanlarımızın sağlıklarını daha fazla düşünülmekte! Onlar için de çeşitli ürünler üretilmektedir. Buzağı, koyun, keçi, köpek ve kedilerin altlarının kuru kalmasını sağlayan, birbirine geçmeli özel şekilde üretilmiş ve son derece dayanıklı hayvan altıkları sayesinde hayvanlar daha kuru ve sağlıklı ağıllarda ya da ahırlarda yaşamaktadırlar.

Hayvan ağırlığı oranında yük taşıma kapasitesine sahip 5 santimetre yüksekliğinde olan koyun altlıkları ve hayvan altlıkları kullanımları çok kolay ve hijyeniktir. Hayvanların betondan, ıslak zeminden ve çeşitli bulaşıcı hastalıklardan koruyan ve hayvanların sağlıklarını bozacak birçok mikrobik olaydan uzak tutmaya yarayan koyun altlığı hayvanların daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını sağlamaktadır.

Ayrıca bunlar birbirine geçmeli takıldığı anda çıkması için yukarı doğru hareket ettirilmesi suretiyle çıkabilen hayvanların altında sağlam bir zemin oluşturan altlıklardır. Hayvan yatağı olarak da bilinen ayrıca ülkemizde birçok hayvanın altını kuru tutmada kullanılan ve sağlıklı kalmasına sağlayan bu hayvan altlıklar bakanlık tarafından da onaylanmaktadır.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı